I këtill ishte Muhammedi alejhi selam

 

Autor: Bekir Halimi

 

 

 

Projekti i vitit 2016

“I këtill ishte Muhammedi alejhi selam”

Autor: Bekir Halimi.

Qëllimi i këtij projekti është që të kompjohen sa më shumë që të jetë e mundur Audio-CD të cilat do të shpërndahen falas në Ramazan.

Në këtë projekt janë kopjuar 5000 CD, dhe janë shpërnda në shumë Xhami të Gjermanis.

CD-të janë shpërnda falas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *